Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dwulatki to pełne energii i ciekawości małe istoty, które pragną odkrywać świat wokół siebie. Chcesz wybrać idealne zabawki dla dwulatków? Zadbaj, aby były interesujące, dostarczały maluchowi mnóstwa radości, a jednocześnie wspierały jego rozwój. Kreatywne zabawki dla 2 latka pozwalają doskonale się bawić, a zarazem rozwijają wyobraźnię i pełnią funkcje poznawcze. W Galerii Juniora przygotowaliśmy specjalną kategorię, w której zgromadziliśmy zabawki dla dziecka mającego 2 lata. Są one bezpieczne i dopasowane do potrzeb najmłodszych w tym wieku. Polecamy ciekawe propozycje zarówno dla małego chłopca, jak i dziewczynki. Poznaj nasze propozycje i wybierz wartościowy prezent dla 2 latka.

Co wybrać na prezent dla 2 latka?

Każdy prezent dla 2 latka powinien być dopasowany do umiejętności, stopnia rozwoju oraz zainteresowań dziecka w tym wieku. Dwulatka i dwulatek są bardzo ciekawe świata, a jednocześnie błyskawicznie się nudzą, dlatego trudno jest utrzymać ich uwagę na dłużej. Zabawki dla dwulatków muszą być na tyle interesujące, ale przyciągnąć ich wzrok, a jednocześnie proste , aby maluszek nie zniecierpliwił się kolejnymi próbami.

Na prezent dla dwulatków polecamy m.in.:

  • rowerek biegowy – to doskonałe zabawki dla dwulatków, które pomagają dzieciom rozwijać równowagę i koordynację. Dzięki rowerkom maluchy mogą w łatwy sposób nauczyć się poruszania na dwóch kółkach, przygotowując się do korzystania z tradycyjnego rowerka zaopatrzonego w pedały. Warto zwrócić uwagę na modele z regulowaną wysokością siodełka, dostosowane do wieku i wzrostu dziecka,
  • klocki drewniane w wiaderku, czyli twórz, zbieraj i ucz się – to klasyczna zabawka, która rozwija wyobraźnię, zdolności manualne i umiejętności logiczne u 2 latka. Zestawy klocków w wiaderku są nie tylko praktyczne do przechowywania, ale także zachęcają maluchy do kreatywnego budowania i konstruowania. To zabawka, która rośnie razem z dzieckiem i może dostarczać godziny zabawy i nauki. Wiaderko zaopatrzone jest w wieczko z powycinanymi kształtami klocków – zabawa polega na umieszczeniu wszystkich elementów w wiaderku (przekładając je przez wieczko z otworami). Klocki są intensywnie kolorowe, lekkie i doskonale sprawdzą się na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki,
  • piramidy drewniane – świetna zabawa z kształtami i kolorami. Piramidy drewniane to doskonałe narzędzie do nauki rozpoznawania kształtów i kolorów. Dzieci mogą układać pierścienie na różnych kijach, ćwicząc jednocześnie zdolności manualne i koordynację. Takie zabawki dla dwulatków są wspaniałym sposobem na rozwijanie umiejętności sortowania i porównywania. Zestawy składają się z barwnych drewnianych okręgów umieszczonych od największego do najmniejszego na pionowej tyczce. Szczyt piramidy zwieńczony jest ozdobną, drewnianą główką klauna lub dowolnego zwierzątka. Zabawka jest bardzo estetyczna i bezpieczna dla malucha.

Kreatywne zabawki dla 2 latka

Dwulatki z prawdziwą pasją obserwują świat i zachodzące w nim zjawiska. Nadal wszystko to, co widzą, traktują dosłownie, ale warto już od najmłodszych lat wspierać rozwój ich wyobraźni. Kreatywne zabawki dla 2 latka stanowią doskonale wsparcie tego procesu.

Bardzo atrakcyjną zabawką dla każdego dwulatka są różne układanki oraz klocki Lego Duplo, które swoją estetyką, różnorodnością zestawów dostosowanych do wieku malucha i oryginalnością zdobyły popularność na całym świecie.

Klocki LEGO Duplo – buduj świat pełen wyobraźni

Klocki LEGO Duplo to świetny wybór dla dwulatków, które uwielbiają konstruować i tworzyć własne światy. Duże, łatwe do chwytania klocki są idealne dla małych rączek. Dzięki tego typu klockom dzieci rozwijają zdolności konstrukcyjne, a także uczą się rozpoznawania kształtów i kolorów. Zabawa klockami LEGO Duplo może być zarówno samodzielna, jak i wspólna z rodzicami. Stanowią doskonałą rozrywkę rodzinną. Polecanym zestawem do zabawy zarówno dla chłopców jak i dziewczynek są LEGO Duplo tematyczne „Dzikie zwierzęta Azji”, które przenoszą najmłodszych w egzotyczny świat przyrody.

Zabawki dla dwulatka – poznaj ofertę Galerii Juniora

Dwulatki uwielbiają eksplorować różne tekstury i dźwięki. Do tego typu przedmiotów należą zabawki sensoryczne (np. miękkie pluszaki z różnymi fakturami, idealne do odkrywania odmienności materiałów). Fajne zabawki dla dwulatków powinny nie tylko bawić, ale także wspierać rozwój dziecka. Rowerki biegowe, klocki drewniane, piramidy czy klocki LEGO Duplo, to tylko niektóre z wielu propozycji Galerii Juniora, które spełnią wymagania zarówno maluchów, jak i ich rodziców. Nasze zestawy dopasowane są do różnych zainteresowań i potrzeb dwulatków. Dzięki temu zapewniają ciekawą i rozwijającą umysł zabawę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl